Referencie

Na názore iných veľmi záleží

"Pani Schulte je profesionálna a skúsená lektorka. Už po krátkom čase som videla pokroky a zlepšenie vo výslovnosti, slovnej zásobe a gramatike. Ak človek hľadá hodiny nemčiny, ktoré budú kvalitné a zároveň zaujímavé, 100% odporúčam hodiny s pani Schulte."
Alexandra Fratričová, Bratislava

Prečítajte si recenzie aj na našej Facebook stránke

"Strávil som s Andreou z nemcinovo.sk jeden rok (2x týždenne) a počas vyučovaní bol jej prístup vždy profesionálny a zároveň veľmi priateľský a bola vždy nápomocná. Nie len ako učiteľka nemčiny čo vás naučí veľmi spoľahlivým spôsobom nemčinu, ale má v sebe aj vlohy motivátora a vie aj povzbudiť. Môžem iba odporúčať.
Erik Hengerics, Viedeň

Prečítajte si recenzie aj na našej Facebook stránke

"Pani Schulte som oslovila s prosbou, že musím čím skôr spraviť B2 skúšku v Goethe Institut. Moje znalosti nemeckého jazyka boli na úrovni začiatočník bez akejkoľvek slovnej zásoby a znalosti gramatiky. Po 3 mesiacoch intenzívneho štúdia cez Skype sa môžem pochváliť Diplomom B2 Goethe Institutu, za čo patrí moja veľká vďaka pani Schulte. Jej vysoko profesionálny prístup, šarm a kvality "native speakera" sú naozaj zárukou kvality. Výučbu s pani Schulte odporúčam naozaj každému, kto sa z akéhokoľvek dôvodu potrebuje zdokonaliť v nemčine.
MUDr. Vanda Zámečník, Holandsko

Viac referencií nájdete i na našom profile

"Počas úvodnej lekcie kurzu pani Schulte veľmi trefne identifikovala oblasti, v ktorých sa potrebujem zlepšiť, ak chcem v nemčine napredovať. Keďže veľmi dôležitou oblasťou bola v mojom prípade výslovnosť, nasledujúce hodiny prebiehali pod vedením pána Schulte, ktorý je rodený hovorca, a s ktorým som ďalej intenzívne pracovala na trénovaní nielen mojej výslovnosti. Realizovali sme čítanie s porozumením, aktívne rozširovanie slovnej zásoby s priamym použitím nových výrazov v praxi, diskutovali o článkoch na rozličné témy z mesačníka Deutsch Perfekt (ktorý je vytváraný na mieru pre tých, ktorí sa chcú zdokonaliť v nemčine, a ku ktorému máte prístup vďaka kurzu Nemčinovo), diskutovali o správnych/nesprávnych riešeniach domácich úloh zameraných na gramatiku, ktoré som vypracovávala na týždennej báze, a praktizovali využitie gramatických pravidiel v každodennom živote. Pozitívne hodnotím flexibilnosť lektorov, jednak časovú, vďaka čomu som mohla termín svojich lekcií prispôsobiť pracovnému rozvrhu, a zároveň obsahovú, keďže som mala možnosť vybrať si oblasti, ktoré ma zaujímajú, a ktorým sa chcem na hodine venovať. Vďaka intenzívnemu kurzu Nemčinovo som mala možnosť byť v pravidelnom kontakte s “Hochdeutsch”, trénovať si posluch a správnu výslovnosť, čo mi pomáha napredovať aj v novom zamestnaní. Výslovnosť som mala problém trénovať len vtedy, keď som mala práve záchvat smiechu vďaka humoru pána Schulte. Počas lekcií v Nemčinove rozhodne nebudete mať núdzu o smiech a pozitívnu náladu, a napredovanie v nemčine bude o to jednoduchšie!"
Miroslava Horváthová, Krompachy

"Pani Andrea Schulte je výborný pedagóg, má individuálny prístup podľa Vašej potreby, pripravovala ma na prijímací pohovor, bol som veľmi spokojný, vrele Vám doporučujem."
František Pilárik, Žilina
"Pani Schulte vedie hodiny profesionálne a uvoľnene. Veľmi pozitívne hodnotím jej pozornosť počas konverzácie a schopnosť vypozorovať chyby v jazyku s následnou korekciou s cieľom ďalej zlepšovať slovný prejav. Tak aj výslovnosť pani Schulte je pre mňa motivačná, ktorú si postupne osvojujem. Ďakujem veľmi pekne. "
Katarína Halamčeková, Švajčiarsko
"Vzhľadom na dlhodobé pracovné cesty a potreby využívania nemeckého jazyka sme sa rozhodli pre kurzy cez Skype. Veľkou výhodou je nezávislosť na mieste pobytu ktoréhokoľvek účastníka kurzu. Tým je možné vytvárať optimálne skupiny podľa jednotlivých úrovní. Atmosféra kurzu je veľmi priateľská, čo umožňuje zvládnutie kurzu vo večerných hodinách po celodennej práci! Obsah je orientovaný na praktické využitie jazyka a je prispôsobený každému jednotlivcovi. Odporúčam každému, či začiatočníkovi, alebo pokročilému."
Ing. Jozef Hudec, ATEC s.r.o., Bratislava
"Konzultácie pani Schulte na mňa pôsobia veľmi kladne, sú na úrovni, a hlavne časovo nenáročné práve kvôli možnosti výuky cez Skype. Pracujem v zahraničí, moja práca je vyčerpávajúca a chodiť na večerné kurzy mi nevyhovuje. Osobne som veľmi uvítal možnosť online konverzácií, kde som sa mohol v domácom prostredí sústrediť na hodinu a spojiť tak príjemné s užitočným. Potešilo ma, že konverzácie bolo možné naplánovať aj na neskoršie večerné hodiny. Príjemná výslovnosť, profesionálny prístup, časová nenáročnosť, a výuka bez stresu so sympatickým hlasom lektorky sú dôležité prvky, ktoré by som u pani Schulte rád vyzdvihol a vrelo doporučil každému kto sa chce zdokonaliť v nemeckom jazyku."
Marek Š., Liptovský Mikuláš
"Hodiny nemčiny s pani Schulte sú veľmi príjemné a aj vďaka jej prístupu postupne prekonávam "odpor" k tomuto jazyku, ktorý vo mne ostal po nemčine na strednej škole:-). Lektorka je flexibilná a hodiny mi ušila na mieru. Aj napriek tomu, že sa nevidíme, nakoľko hodina prebieha cez Skype, tak vytvára príjemnú atmosféru a vôbec nepociťujem, že nie sme spolu v jednej a tej istej miestnosti. Táto forma výučby mi vyhovuje, nakoľko som na materskej a tak si môžem hodinu naplánovať z pohodlia domova, kým mi dcéra spí. Pani Schulte gramatiku vždy dobre vysvetlí a som rada, že okrem "učebnicových" výrazov a spojení, pridá aj tie hovorové (prípadné spojenia používané skôr v Rakúsku, či naopak len v Nemecku a pod.), s ktorými sa človek pri konverzácii v zahraničí asi skôr stretne."
Zuzana C., Bratislava
"Oceňujem individuálny prístup a profesionalitu lektorky. Mala som záujem zlepšiť si konverzáciu v jazyku a pani Schulte tomu naozaj venovala dostatočný priestor. Čo sa týka gramatiky zamerala sa na to, čo som konkrétne potrebovala. Hodiny sú teda prínosné a naplno využité."
Lucia Švančarová, Bratislava
"S pani Schulte som absolvoval 10 hodín. Cieľom bolo obnoviť zabudnutú slovnú zásobu a zlepšiť gramatiku a výslovnosť. Hodiny prebiehali v nadštandardne priateľskej atmosfére. Okrem konverzácie som pracoval aj sám, lebo som dostával domáce úlohy. Pani Schulte pracuje interaktívne a nebolo núdze na výber témy. Bavilo ma to. Pripravoval som sa hlavne na pracovné pohovory a tieto hodiny mi dodali chýbajúce sebavedomie. Nemčina cez skype nie je zadarmo, ale efektívnosť výučby týmto spôsobom je bezkonkurenčná."
Peter Smák, Praha
"Po presťahovaní do Nemecka za manželom sa môj život nielen zmenil, ale čoraz viac som pociťovala potrebu naučiť sa aj jazyk. Spočiatku som navštevovala viaceré kurzy a snažila sa stretávať so spolužiakmi z rôznych krajín, a tým si precvičovať nemčinu face to face. Avšak postupom času v dôsledku vyššieho štádia tehotenstva to už nebolo možné. A tak som sa jedného dňa rozhodla, že vyskúšam hodiny cez Skype. Našla som si viacero inštitúcií, ktoré tieto možnosť ponúkali a absolvovala som skúšobnú hodinu. Už vtedy na mňa pani Schulte urobila dojem, a preto som sa rozhodla absolvovať prvých 5 hodín s ňou. A musím povedať, že toto rozhodnutie doteraz neľutujem. Pani Schulte sa mi úplne prispôsobila. Na hodinách čítame a rozprávame sa, preberáme gramatiku, slovné zvraty, či súvisiace slovíčka s daným obdobím. Ale to nie je všetko. Vďaka perfektnej znalosti nemeckého jazyka pani Schulte, som sa naučila viacero príkladov aplikovateľných v praxi, v dôsledku čoho postupne strácam zábrany pri komunikácií s Nemcami. Jej priateľský prístup a navodenie rodinnej atmosféry pri výučbe ma posúva stále dopredu. Dúfam, že ani materstvo naše hodiny neukončí a pani Schulte ma bude ochotná i naďalej vzdelávať. Ak sa chcete tešiť na každú hodinu a získať lásku k nemeckému jazyku, tak pani Schulte Vám vrelo odporúčam."
Lenka Valentovičová, Stuttgart
"Sme veľmi spokojní s výučbou nemčiny p. Schulte cez Skype. Ocenili sme túto formu štúdia nášho syna, nakoľko sa nemusí presúvať a tým ušetrí svoj čas. Taktiež si môže ešte pred vyučovacou hodinou skontrolovať svoje vedomosti, keď sa usadí k počítaču predtým, ako sa spojí s lektorkou. Existuje ešte veľa nedôverčivých ľudí, ktorí považujú výučbu jazyka cez Skype za nie správnu formu štúdia hlavne kvôli výslovnosti. Opak je pravdou. Keď som sa kvôli synovej nemčine s p. Schulte skontaktovala cez Skype ja, mohla som sa presvedčiť, že nie je dôvod nedôvery k tejto forme štúdia. Mala som pocit, akoby som sedela v dobre ozvučenej učebni priamo s lektorkou. Myslím si, že si syn práve týmto spôsobom výborne trénuje odposluch a výslovnosť. Teší sa na každú hodinu s p. Schulte a my rodičia tiež, nakoľko v minulosti tento jazyk neobľuboval a teraz si práve vďaka p. lektorke našiel k tomuto jazyku vzťah."
Blanka L., Bratislava
"Pani Schulte je veľmi flexibilná a precízna a svoju výučbu mi takpovediac ušila presne na mieru podľa mojich schopností a doterajších znalostí nemčiny. Najpriek svojmu profesionálnemu prístupu vie vytvoriť na hodine priateľskú atmosféru, v ktorej je učenie skôr zábavou než otravnou povinnosťou. A čo je v dnešných časoch už vzácne, je vidieť, že pani Schulte robí svoju prácu s entuziazmom a so srdcom a nie len kvôli zárobku, čo sa pozitívne odráža na kvalite výučby a rýchlosti napredovania žiaka."
Lenka R., Trnava
"S výukou pani Schulte cez Skype som veľmi spokojná a vrele doporučujem všetkým, ktorí si svoj čas nemôžu počas zamestnania nájsť na absolvovanie kurzov. V domácom prostredí, individuálne výučbové hodiny...niet čo viac dodať. Skutočne treba vyskúšať a uvidíte sami."
Janka K., Bratislava
"Keď som hľadala učiteľku nemeckého jazyka, mojou podmienkou bolo, aby to bola rodená Nemka, nakoľko som pokročilá a v minulosti som už takýchto učiteľov mala. Pri pani Schulte som najprv váhala, lebo je síce Slovenka, ale nemčinu používa vo svojej domácnosti. Teraz po ročnom štúdiu u nej môžem konštatovať, že to bola správna voľba. Okrem gramatiky a konverzácie dostávam na hodinách u nej aj niečo viac, ako som čakala. Zoznamuje ma i s hovorovou nemčinou. A navyše, je na mňa vždy perfektne pripravená, ako keby som bola jej jedinou žiačkou."
Anna A., Ratnovce
"Pani Schulte vrelo odporúčame všetkým, ktorí chcú intenzívne napredovať v nemeckom jazyku. My dve sme potrebovali zdravotnícku nemčinu a pani Andrea veľmi flexibilne a odborne splnila všetky naše požiadavky. Čo sa nám páči je, že k všetkým našim úlohám pristupuje dôsledne a všetko, čo si máme doma zopakovať, s nami dôkladne prekontroluje, ak treba, rada znova vysvetlí a zopakuje. Má výbornú výslovnosť, ochotu poradiť nielen vhodnú odbornú literatúru, ale aj slangové výrazy často používané v bežnom živote, ktoré nám určite oveľa lepšie pomôžu zapadnúť medzi "domácich". Používa vhodné pomôcky ako tabuľu, na ktorej má vždy pripravenú potrebnú gramatiku, CD pre konverzačné cvičenia, odborné slovníky a na ďalšej hodine má vždy pre nás vytlačených pár strán odborných a veľmi konkrétnych tém, presne podľa našich požiadaviek...A aby sme nezabudli, p. Andrea nás nikdy nezabudne ponúknuť kávičkou, čajom, či minerálkou:-). A to by ste neverili, ako sa pri takomto pohodovom posedení vstrebávajú nové informácie...! Môžeme len vrelo všetkým učeniachtivým odporučiť!
Veronika H., Zuzana S., Piešťany
"O možnosti sa prihlásiť na výučbu nemeckého jazyka som sa dozvedela z inzerátu. Z množstva ponúk som si vybrala inzerát pani Schulte. Začiatky som mala ťažké, ale môžem povedať, že vysvetlenie tohto jazyka prebieha na vysokej úrovni. Robím pokroky a už teraz viem, že tento jazyk sa konečne naučím. Teším sa na každú hodinu výučby."
Eva B., Moravany nad Váhom
Pani Andrea Schulte je perfektná, profesionálna učiteľka. Je priateľská a ústretová, v jej prítomnosti výučba prebieha rýchlo, s úsmevom a bez stresu! Vie sa prispôsobiť okolnostiam. Výučba prebieha na vysokej úrovni. Počas vyučovacej hodiny panuje rodinná atmosféra - je ako moja známa kamarátka, poradkyňa a psychologička v jednom. Ďakujem! Budem sa snažiť navštevovať hodiny čo najviac a informácie o Vás podávať ďalej!
Janka G., Piešťany
"Pani Schulte ma naučila za pár mesiacov toľko, čo som sa v škole snažil naučiť 4 roky."
Andrej L., Bratislava
"Pani Schulte mi pomohla zlepšiť moje jazykové zručnosti, rozšíriť slovnú zásobu, zlepšiť gramatiku a výslovnosť. Na hodinách nemčiny precvičujeme počúvanie s porozumením, hovorenie, čítanie, preklad, písanie a výslovnosť. Na pani Schulte si vážim jej profesionalitu a hlavne to, že jej hodiny sú presne ušité na mieru mojim potrebám. Hodiny s pani Schulte odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivého a kvalitného lektora nemčiny."
Daniela Mikolajová, Švajčiarsko

Vyplňte e-mail a stiahnite si zdarma e-Book

Ako sa naučiť nemčinu

44 tipov overených tipov, o ktorých musíte vedieť.