Vitajte v Nemčinove

Online škole nemeckého jazyka

Individuálnou formou

Herzlich willkommen bei

Andrea Schulte

Čo tu nájdete

Blog

Pravidelne pre vás v Nemčinove píšeme zaujímavé a praktické články zo sveta nemeckého jazyka. Všetko to, čím žijeme my a čo by ste o nemčine určite mali vedieť, nájdete práve tu :-) Odteraz vám už nikdy viac nič neunikne.

Výučba cez Skype

Chcete ísť s nami rovno do akcie? Nech sa páči...Tím špičkových slovenských lektorov i rodených hovorcov je pripravený sa vám naplno venovať a ušiť vám výučbu priamo na mieru. Učte sa v pohodlí vášho domova, bez stresu a s úsmevom :-)

eBooky

S láskou pre vás tvoríme naše praktické, prehľadné a informáciami nadupané eBooky, ktoré si môžete na našej stránke stiahnuť. Sú vytvorené na základe našich dlhoročných skúseností s nemčinou a použiteľné okamžite v praxi. Poďte sa učiť kvalitne, moderne a s výsledkami.

Mini lekcie

Tu nájdete naše mini lekcie z nemčiny priamo z našej vyučovacej praxe. Môžete si ich stiahnuť zdarma. Nájdete v nich gramatické javy, porekadlá, príslovia, jazykolamy, najčastejšie chybičky krásy :-)...Mini lekcie vznikajú spolu s vami a priebežne ich na stránke preto dopĺňame.

Užitočné linky

Na tomto mieste pre vás zhromažďujeme zaujímavé odkazy týkajúce sa nemeckého jazyka. Ak máte pre nás ďalší tip na zaujímavú web stránku, budeme radi, ak nám o nej dáte vedieť.

Cvičebný a výučbový materiál

Chcete sa sami zdokonaľovať v nemčine a neviete kde a ako? Potom navštívte túto podstránku. Postupne na ňu pridávame zaujímavé odkazy na videá a užitočné web stránky, ktoré vás vo vašej nemčine určite posunú ďalej.

Súťaže

Radi sa zapájate do rôznych súťaží? Radi by ste vyhrali zaujímavú cenu týkajúcu sa nemeckého jazyka? Potom pravidelne sledujte túto stránku.


Nemčinovo na Facebooku

Každý deň zaujímavé informácie zo sveta nemeckého jazyka.

Pridajte sa k nám.

Niečo o mne a Nemčinove

Teší ma, rada vás spoznávam.

Moje meno je Andrea Schulte. Som zakladateľkou projektu Nemčinovo, konateľkou a lektorkou v jednom. Nie som pani učiteľka, akú bežne poznáte. Nevyštudovala som pedagogiku a dokonca ani nemčinu na vysokej škole. :-)

Som z praxe.

Nemčine sa s láskou a rešpektom venujem odmalička. Navštevovala som výberovú nemeckú triedu na základnej a strednej škole. Nakoniec sa nemčina stala súčasťou môjho súkromného i pracovného života.

Nie som študentka - lektorka "popri inej práci". Nemčine sa profesne (povolaním) na plný úväzok venujem spolu s mojím tímom kolegov už niekoľko rokov.  Nemeckým jazykom žijem a hovorím každý deň. Každý deň sa vzdelávam. Nemčina je moja práca a záľuba zároveň.

Napísala som eBook

Ako sa naučiť nemčinu ľahšie, rýchlejšie a s výsledkami

V mojej praxi často počúvam, že sa nemčina nedá naučiť. Že je to ťažký a nie veľmi pekný jazyk. Že je tvrdá, že ju ľudia nenávidia, lebo "hlúpa" nemčinárka...A vzniká tak akýsi začarovaný kruh - všeobecný odpor k tomuto jazyku. Som z toho smutná, pravdupovediac, rozčuľuje ma to. Preto som sadla k počítaču a napísala svoj prvý eBook, ktorý si na tejto stránke môžete stiahnuť zdarma. Naučíte sa v ňom, ako sa na nemčinu pozitívne naladiť. Ako si učenie zjednodušiť, zrýchliť a spríjemniť. Získate konkrétne návody, tipy, ako to spraviť, aby ste nemčinu začali doslova milovať. :-)

Chcem sa stať súčasťou Nemčinova a konečne sa naučiť po nemecky

Vaše údaje sú 100% v bezpečí. 

Dobrovoľným vyplnením Vašich osobných údajov nám dávate súhlas s ich spracovaním v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Ochrana osobných údajov