Napísala som pre Vás tieto e-knižky

z môjho pera, z môjho pohľadu na nemčinu, z môjho celého srdca...

Neočakávajte, prosím, klasické učebnice... :-)

 eBook na stiahnutie ZDARMA

Ako sa naučiť nemčinu

Motivačný návod, nie klasická učebnica

Formát pdf

V mojej praxi často počúvam, že sa nemčina nedá naučiť. Že je to ťažký a nie veľmi pekný jazyk. Že je tvrdá, že ju ľudia nenávidia, lebo "hlúpa" nemčinárka...

A vzniká tak akýsi začarovaný kruh - všeobecný odpor k tomuto jazyku. Som z toho smutná, pravdupovediac, rozčuľuje ma to.

Preto som sadla k počítaču a napísala svoj prvý eBook, ktorý si na tejto stránke môžete stiahnuť ZDARMA. Naučíte sa v ňom, ako sa na nemčinu pozitívne naladiť. Ako si učenie zjednodušiť, zrýchliť a spríjemniť. Získate konkrétne návody, tipy, ako to spraviť, aby ste nemčinu začali milovať. :-)

Predstavujem Vám svoju prvú Nemčinovku I. :-)

Šikovné vetičky 

do bežného života

Naučte sa pohotovo a trefne reagovať

Keď som prvý raz prišla do Nemecka, bola som "nadupaná" klasickými témami a vetami zo školy. Vedela som vymenovať členov svojej rodiny, napočítať, predstaviť sa...no akonáhle sa mala posunúť konverzácia niekde ďalej, stratila som reč :-). Koniec, bodka. Nevedela som vôbec reagovať. Nevedela som sa "vykoktať." Chýbali mi také tie krátke šikovné a všeobecné vetičky, ktoré v slovníkoch bežne nenájdete.

Keďže som na vlastnej koži prežila takéto "zúfalstvo" :-), rozhodla som sa, že svoje skúsenosti a poznatky, konkrétne vety a frázy, spíšem do praktickej e-knižky. A nechám ich nahrať rodeným hovorcom. Kvôli výslovnosti. Veď viete, aby nám nakoniec v zahraničí i rozumeli ;-)

Kontakt

E-mail

nemcinovo@nemcinovo.sk

Facebook

https://www.facebook.com/Nemcinovo/